HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез
***Se izvinuvame no ovoj forum e zatvoren.Prefrletese na noviot forum i ve molime tamu da se registrirate***http://www.metisi.con.mk/***
share
Bookmark and Share
Септември 2019
ПонВтоСреЧетПетСабНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Latest topics
» pred da se isklucam sakam da kazam
Регистрирајте се Icon_minitime1Пон Дек 25, 2017 12:05 am by

» Музика што ја слушате во овој момент
Регистрирајте се Icon_minitime1Пон Дек 25, 2017 12:00 am by

» ИНТЕРНЕТ ТЕЛЕВИЗИЈА- Спој од моќниот интернет и традиционалната телевизија
Регистрирајте се Icon_minitime1Сре Aвг 08, 2012 9:36 pm by

» ИНТЕРНЕТ ТЕЛЕВИЗИЈА- Спој од моќниот интернет и традиционалната телевизија
Регистрирајте се Icon_minitime1Сре Aвг 08, 2012 9:36 pm by

» Закопани работи
Регистрирајте се Icon_minitime1Вто Апр 03, 2012 7:36 pm by

» Кој/што ви недостасува во моментов??????
Регистрирајте се Icon_minitime1Нед Јун 13, 2010 4:46 am by

» mi se guska.....
Регистрирајте се Icon_minitime1Нед Јун 13, 2010 4:44 am by

» Koj ve iznervira denes?
Регистрирајте се Icon_minitime1Нед Јун 13, 2010 4:44 am by

» Што правите сега во моментов?
Регистрирајте се Icon_minitime1Нед Јун 13, 2010 4:43 am by

» KOJ E ON-LAJN
Регистрирајте се Icon_minitime1Нед Јун 13, 2010 4:42 am by

» dobro utro,dobar den,dobro vecer...
Регистрирајте се Icon_minitime1Нед Јун 13, 2010 4:42 am by

» Што ке правите кога ке се одлогирате од форум...
Регистрирајте се Icon_minitime1Нед Јун 13, 2010 4:41 am by

» поздрави и честитки до нашите членови
Регистрирајте се Icon_minitime1Нед Јун 13, 2010 4:41 am by

» Изразетеги моменталните чувства со песна!
Регистрирајте се Icon_minitime1Пет Јун 11, 2010 5:03 am by

» ova ili ona....
Регистрирајте се Icon_minitime1Пет Јун 11, 2010 1:09 am by

Top posters
CHAKO
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
mila
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
dano_ohrid
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
Sunshine
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
sick boy
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
bejbi_oh
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
UNA
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
Kristina
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
TITO
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
CVRGA
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
Кој е он-лајн?
Севкупно има 2 членови он-лајн :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 2 Гости

Никој

Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 19 во Саб Мар 30, 2019 8:08 am
бројач на посети od 27.11.09
FunBox - WebCounter
WWW.SWEETHOME.FORUMOTION.COM

WWW.SWEETHOME.FORUMOTION.COM - Услови за регистрирање


И покрај тоа што администраторите ќе се обидат да го избришат или променат секој материјал што носи кршење на закони што е можно побрзо невозможно е да се видат сите пораки и мислења. Вие разбирате дека сите мислења на овој форум ги изразуваат мислењата на авторите им, а не на администраторите, модераторите или вебмастерот (освен мислењата напишани од нив) соодветно тие не носат никаква одговорност.

Се согласувате дека нема да пишувате никаков груб, неприличен, вулгарен, плашлив, омразлив, сексуално ориентиран или било каков материјал кој може да наруши закони. Во спротивно може да се случи ваше банирање од форумот. (И вашиот Интернет провајдер да биде информиран) IP адресата од која ќе ги пишувате вашите мислења ќе биде запишана за да се запазат овие услови. Се согласувате дека вебмастерот, администраторите и модераторите на овој форум имаат право да ги избришат и променат вашите мислења секогаш кога ќе ги нарушите условите. Се согласувате дека секоја информација која ја внесувате може да биде запишана во нашата база. И покрај тоа што оваа информација нема да биде дадена на трети личности без ваше одобрение, вебмастерот, администраторите и модераторите не носат одговорност на хакерските упади кои можат да резултираат со очевидност на вашите податоци.

Системот на овој форум користи cookies за да ја запази информацијата на вашиот компјутер. Тие не содржат никаква информација која ќе ја напишете овде, туку се користат да се подобри функционалноста на форумите. Вашата е-маил адреса се користи само за потврда на регистрацијата (и за испраќање на лозинката ако случајно сте ја заборавиле).

Со кликнување на Согласен сум вие ги примате горенаведените услови.